Napísali mi...

Keď sme sa rozhodli mať svadbu na Chate Hrádok, dostali sme odporúčanie na Ota, ktorý mal byť náš svadobný fotograf. Už na prvom stretnutí sme vedeli, že Oto je "naša krv". Ako sme sa rozprávali viac do hĺbky o jednotlivých detailoch fotenia našej svadby, tým viac sme si doslova čítali myšlienky. Musím povedať, že sme boli nadšení, keď sme prvýkrát uvidel fotky. Oto naozaj splnil všetko, na čom sme sa dohodli a dokonca prekonal naše očakávania. Na svadbe vyhovel akejkoľvek našej požiadavke, vždy bol tam, kde sa niečo dialo a snažil sa zachytiť každý moment zo všetkých uhlov. Rovnako aj jeho prístup je veľmi ľudský a veľmi dobre sa nám s ním spolupracovalo. Už teraz vieme, že ak príde nejaké ďalšie fotenie, tak Oto bude prvý, ktorému budeme volať.
Ďakujeme za to, že si zvečnil náš najkrajší okamih života !
Sima a Andy
Pri výbere svadobného fotografa sme neváhali ani minútu. Každá nevesta chce na svoj svadobný deň spomínať čo najlepšie a to sa vďaka takýmto fotkám stalo skutočnosťou. S Otom sme veľmi spokojní, je to PÁN FOTOGRAF. Postaral sa o to, aby bol zo svadby zachytený každý okamih. Jeho fotky vystihujú úžasnú atmosféru a momentky, na ktoré by sme si inak ani nespomenuli. Pri portrétovom fotení vie veľmi dobre poradiť, usmerniť a navrhnúť detailné pózy. Preto sme sa rozhodli s ním spolupracovať aj pri rodinnom fotení. A neľutujeme. 
Ešte raz ti za všetko ĎAKUJEME. Vrelo odporúčame!
Katka a Martin
Svadobného fotenia sme sa, úprimne povedané, najskôr obávali. Našťastie sme si vybrali fotografa, ktorý nám to veľmi profesionálne zjednodušil. Počas celého fotenia sme dokázali byť sami sebou, bez pretvárky, bez starostí, bez napätia... Počas svadby sme o Otovi  prakticky ani nevedeli. Žiadne nadstavené pózy -  fotil nás a našich hostí spontánne a prirodzene. Výsledok jeho práce je úžasný, často si pozeráme naše svadobné fotky a vždy len s úsmevom a peknými spomienkami. Ota môžeme jednoznačne odporúčať všetkým, komu záleží na tom, mať krásne a prirodzené svadobné fotky. 
Ďakujeme Oto!
Andrej a Martina
Mne fotenie nevadí, ale tváriť sa neviem. Manžel fotenie nemá rád a tváriť sa nevie ešte viac ako ja :-) Takže sme boli z fotenia na svadbe mierne nervózni. Oto však svojim prístupom a osobnosťou dokázal vytvoriť pocit, že je všetko v poriadku a nie je z čoho byť nervózny. Výsledok jeho práce je na nezaplatenie. Celý deň je zachytený na fotkách plných emócií, takže je možné pri pozeraní prežiť ten deň znova. 
No a fotky nás dvoch sú pre nás tiež dielo! Oto dokázal aj z našich neistých póz a pohľadov vyčarovať to, čo bude navždy pripomínať, aká šťastná udalosť to bola! 
Ďakujeme Oto! 
Barbora a Lukáš
​​​​​​​O Otovi sme sa dozvedeli od známej. Jeho štýl fotenia sa nám veľmi zapáčil. Fotky nevyzerali ani veľmi "obyčajne" ale ani príliš "preumelkovane", ako to niektorí fotografi v dnešnej dobe zvyknú. A urobili sme dobrý výber fotografa pre náš veľký deň. Naše fotky hrajú farbami a srší z nich láska, radosť a nálada akú sme zažívali počas fotenia. 
Fotenie prebiehalo veľmi príjemne a uvoľnene; mimo portrétového fotenia bol Oto priam neviditeľný, nijak nezasahoval do diania. 
Naša svadba sa konala počas obmedzenia spoločenských podujatí a preto plánujeme spraviť ešte jednu oslavu so širšou rodinou a priateľmi a ako fotograf neprichádza do úvahy nikto iný, len Oto :-) 
Ďakujeme za krásne fotky a tešíme sa už na ďalšie úsmevné príležitosti pre naše stretnutia.
Ivka a Rudy
​​​​​​​Veľmi pekne ďakujeme za profesionálny prístup, pohodovú atmosféru počas fotenia a nádherné fotografie z priebehu celého nášho dňa D. Výber fotografa nebol náhodný, opreli sme sa o dlhodobú spoluprácu a vynikajúce referencie od známych, kde Oto vždy potvrdil svoju povesť vynikajúceho fotografa.
Sisa a Rudo​​​​​​​
S Otom sa nám spolupracovalo výborne. V deň svadby sme aj napriek nepriaznivému počasiu zorganizovali fotenie portrétov, ktoré sú vo výslednom efekte naozaj nádherné. Oto je veľmi flexibilný a cítili sme sa pri ňom prirodzene a uvoľnene. Na fotkách máme zachytené krásne detaily a emócie. Ešte raz ďakujeme a odporúčame všetkými desiatimi.
Dajana a Adrián​​​​​​​

Sme štastní, že sme sa rozhodli ohľadom zachytenia nášho výnimočného dňa práve pre Ota. Fotky a aj design DVD sú krásne, nemáme im čo vytknúť. Najviac si však ceníme Otov priateľský prístup, cenné rady počas fotenia a zmysel pre humor. Vďaka tomu sme sa cítili uvoľnene a nenútene. Ďakujeme ešte raz!
Lucka a Michal​​​​​​​
Odoslať
Ďakujem za správu.
Back to Top